Wiadomości

Policjanci szukają sprawców pobicia 19-latka z Ukrainy

Data publikacji 23.09.2019

19-letni obywatel Ukrainy został brutalnie pobity przez pięciu sprawców. Na szczęście na chodniku nieprzytomnego znaleźli go dwaj inni mężczyźni, którzy sprowadzili pomoc. Od wczoraj przestępców szukają policjanci i apelują o pomoc w ich namierzeniu.

Do zdarzenia doszło pomiędzy 21.00 a 22.00 w sobotę, przy ulicy Rybnickiej. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego został on zaatakowany przez pięcioosobową grupę młodych mężczyzn. Najpierw jeden z nich zapytał go o obywatelstwo, a kiedy 19-latek potwierdził, że pochodzi z Ukrainy mężczyźni rzucili się na niego.

Sprawcy bili i kopali po ciele 19-latka, nawet wówczas, gdy leżał na ziemi i tracił przytomność. Niestety kiedy się ocknął przestępcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Na szczęście pobitego, zakrwawionego nastolatka znaleźli dwaj inni mężczyźni, którzy zadzwonili na numer alarmowy i wezwali pogotowie.

Obywatel Ukrainy został przetransportowany do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. Na drugi dzień o zdarzeniu powiadomił stróżów prawa.

Policjanci od wczoraj zajmują się sprawą i poszukują sprawców. Zwracają się też z apelem o pomoc do wszystkich osób, które mogą pomóc w namierzeniu napastników. Wszelkie informacje, w tym anonimowe przyjmowane będą osobiście lub pod numerem tel. 32 47 88 281, 32 47 88 337, 32 47 88 200.

Powrót na górę strony