Wiadomości

„Słoneczna kropelka, kropelka złotych marzeń”

Data publikacji 13.06.2024

W Klubie Rebus odbył się dziś XII Miejski Konkurs Piosenki Wakacyjnej. To wspaniały czas, w którym przedszkolaki ze śpiewem i mocnym przytupem przygotowują się do nadchodzących wakacji i wspaniałych przygód. Wiedzą, że prócz beztroski, bardzo ważne jest bezpieczeństwo, dlatego w trakcie tak ważnego dnia nie zabrakło żorskich policjantów.

Miejski Konkurs Piosenki Wakacyjnej to artystyczna inicjatywa, która w żorskim kalendarzu zagościła już od wielu lat. Właśnie dzisiaj w Klubie Rebus na osiedlu Księcia Władysława odbył się przygotowany przez Przedszkole nr 19 imienia Juliana Tuwima już XII Miejski Konkurs Piosenki Wakacyjnej.

Żorskie przedszkolaki startując w konkursie, pokazały, z jakim przytupem i energią należy oczekiwać wakacji. Na spotkanie to zaproszeni zostali również mundurowi z żorskiej komendy Policji. Aspirant Andrzej Biegun z Wydziału Ruchu Drogowego przypomniał najmłodszym, w jaki sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo i najbliższych podczas wakacyjnych przygód.

Rozmawiał z uczestnikami nie tylko o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i wpływie naszych zachowań na przebieg wielu zdarzeń, ale także o tym nad wodą i apelował o ostrożność w kontaktach z nieznajomymi oraz niebezpiecznymi zwierzętami.

Życzymy wszystkim przedszkolakom wspaniałych i bezpiecznych wakacji!

  • Na zdjęciu widać policjanta podczas przemówienia na scenie oraz uczestników konkursu.
  • Na zdjęciu widać policjanta podczas przemówienia na scenie oraz przedszkolaków.
  • Na zdjęciu widać policjanta podczas przemówienia na scenie oraz przedszkolaków w sali klubu rebus.
Powrót na górę strony